2020 Yılbaşı Hediyeleşmesi 🎁

Bu konuya istinaden bir anket açalım. Yaklaşık bir hafta bekleriz anket için, katılımcı sayısına göre sonrasında başlık olarak açabiliriz.

• Katılırım
  • Katılmam

0 oylayanlar

1 Like

mahalin çulsuz sayısı ne kadar da çokmuş.

4 Likes

Dinime küfreden müslüman olsa. Niye katılmıyorsun ayı kardeş?

4 Likes

O da çulsuz.

5 Likes

Et tu Ege?

6 Likes

Kafir miyim ben kardeşim ne yılbaşısı?

5 Likes

Geçen sene 11 kişi katılmıştı diye hatırlıyorum. Şu an 10 kişi olmuş ve geçen sene katılanların neredeyse hiçbiri katılmamış. Yine yeterli bir sayı gibi ama belki de anket yeterince görünür bir yerde değildir.

3 Likes

Yeterli bir sayı oluştu gibi, kendi başlığından devam etsin konu. 1-2 gün içinde de hediye tutarı için limit anketi açarız.

2 Likes

800 lira alt limit her bütçe için uygun olur diye düşünüyorum.

4 Likes

Alt limit?

• 25
  • 50
  • 75
  • 100

0 oylayanlar

Ben yanlışlıkla bastım ben yokum işin içinde.

Alt limit anketi devam ederken iletişim bilgilerini özel mesaj yoluyla alalım, hangi üye hangi üyeye hediye alıyor netleştirdikten sonra hediye seçimi için de vakit kalsın. Not olarak eklemekte fayda var, isteyenler hediyelerinin yakınlarındaki bir kargo şubesine gönderilmesini de isteyebilirler. Kişiye kalmış bir tercih. Ankete sonradan katılanlar olursa ayrıca iletişime geçerim.

@certhejelly
@Discoloration
@Krious
@Honor_Travolt
@Jedmau
@shine
@Starshippain
@tanrininlutfu
@TheWhiteKnight

3 Likes

Ertan abiyi unutmayalım :smile:

4 Likes

İsteyen katılır istemeyen katılmaz tabii, bir şey diyemem ama sadece meraktan soruyorum.

İlk ankette katılacağını belirtip alt limit anketinde en yüksek tutarı işaretledikten sonra katılmaktan vazgeçmenin özel bir sebebi mi var? @sulukofte Geçen sene de önce katılıp sonradan vazgeçmiştin diye hatırlıyorum. Espri amaçlıysa komik değil bence. Alt limit tutarı yüksek diye vazgeçenler olacak belki.

Umarım ankette sadece katılanların oylarına göre karar verilir.

1 Like

Ben de katıldım ismimi yazabilirsiniz.

2 Likes

1-Cidden bunu hatırlayacak kadar işsiz misin?
2-Kendim yapmasam taktir ederdim kral hareket bence.

2 Likes

Zaten 10 kişiyiz. 1 kişi öyle oy verdi diye sınır 25 den 100 e çıkmasın. Ortalama ağırlığını alalım. 40 50 falan olsun.

1 Like

Ankette sadece katılanların tercihine bakıyoruz evet. Diğer üyelere kapalı anket açmak gibi bir özellik olmadığı için genele açık oldu anket. Şu anki durum:
25 diyenler 3 kişi
50 diyenler 1 kişi
100 diyenler 1 kişi

1 Like

@tanrininlutfu harbi verecen mi 100 lira?

1 Like

Burada da benzer örnek denk gelince hatırlamam zor olmadı. Sorumun yanıtını da alamadım ama neyse artık.

Teşekkür ederim.

1 Like