13 Reasons Why

13 Reasons Why başlığımız açıldı.

Dizi 3. sezon yapacakmış. 1 ve 2. sezonlarında bazı olayları gündeme getirebildi ama 3. sezona gerek var mıydı? Keşke şu son sahne olmadan bitirserlerdi diziyi.

3 Beğeni

Netflix dizileri içinde belirli bir çıtanın üstündeki işlerden biriydi. Devam etmesi güzel oldu bu bakımdan, fakat dizi uzadıkça aynı formda devam edebilir mi sorusu da gündeme gelmiyor değil. :smiley:

3 Beğeni

İntihar sahnesini kaldırımışlar. Dizinin en iyi sekanslarından biriydi.

2 Beğeni

İntihara teşvik ediyor diye uzmanlar ile tartışılıp kaldırılmış. Kaldırmaları mantıklı ama zaten izledi izleyen birinci sezon çıkalı iki sene oluyor. Geç kalınmış kaldırılması için sanki?

1 Beğeni
1 Beğeni

Dizi iyi olur mu bilemem ama 13 Reasons Why’ın fragmanları çok iyi. Umarım güzel bir sezon olur. 2.Sezon kadar iyi olsa bile tamamım ben. Ne de olsa birinci sezonun deneyimini bir daha yaşatmak neredeyse imkansız.

3 Beğeni

Fragmanı izlemeden yazıyorum şu anda; Bryce’ı öldürmüşler. Yeni sezon konusu buymuş. Yeni sezon yaparlarsa zaten iyi bir hikayeye ihtiyaçları vardı. 3. Sezondan sonra bir sezon daha yapıp final vereceklermiş. Bu sefer Hannah’ı etrafta görmemek tuhaf olacak.

2 Beğeni

2 Beğeni

Arkadaşlar. Yazdıklarınıza baktımda bu dizi 1. Sezonda bitmeliydi. Toplumsal konulara değinecem diye saçma sapan hallere girmiş bir dizi.

3 Beğeni
2 Beğeni

Çok kötü kurgulanmış bir trailer. Sezonun iyi olacağını düşünüyorum ama cidden kötü bir trailer.

2 Beğeni

Jensen Ackles sandım bir an için :smile:

2 Beğeni

İlk bölümü izledim. Olmuş, vallahi olmuş.

2 Beğeni

İlk sezondan sonra olmasına gerek yoktu bence. Hele ikinci sezondaki bir takım sahneler silsilesinden sonra bir daha asla izlemeyeceğim yapım sanırım. Midem kaldırmıyor

1 Beğeni

Kötülüğünden mi yoksa sertlikten mi?

2 Beğeni

Tuvalet ve sopa diyim sen anla. Kötü olduğunu düşünmüyorum ama bence zararlı dizi

2 Beğeni

Sadece ilk sezonunu izlemiştim ve hiç beğenmemiştim. Diğer sezonlar nasıl bilmiyorum ama izlediğim ilk sezon için konuşacaksam kötü bir dizi.

2 Beğeni

İlk sekiz bölüm bitti. Dizi ara sıra odağını kaybeder gibi olsa da bayağı iyi gidiyor.

1 Beğeni
  1. Bölümü bitirdim.

Ani’nin hikayesinin daha da anlatılması çok güzel olur.

1 Beğeni